VLASÁRNA

Schwarzkopf

VLASÁRNA

ESSENSITY – jedinečně přirozená účinnost barvy, péče i stylingu

První značka profesionální vlasové kosmetiky s vysokým obsahem přírodních látek.

Zcela nová značka profesionální vlasové kosmetiky ESSENSITY obsahuje čisté certifikované organické esence a esenciální oleje získané novými účinnými extrakčními metodami, jako například čerstvě sklizené a mrazem sušené organické výtažky z Aloe Vera. Výrobky neobsahují umělou parfemaci, silikony, PEG-deriváty, parafínové a minerální oleje či parabeny. Sortiment barviv neobsahuje amoniak. Syntetické složky, které bylo možno nahradit bez snížení účinnosti výrobků, byly zaměněny za přírodní. Výsledkem je luxusní řada výrobků komplexní vlasové péče, které dodají vlasům zdravý vzhled s přirozeným leskem a krásně sametový pocit na dotek s vysokou mírou přirozenosti. Značka ESSENSITY splňuje tři hlavní přidané hodnoty – zdraví, ekologie a sociální zodpovědnost. Všechny výrobky řady ESSENSITY jsou bez umělých parfémů, silikonů, parafínových a minerálních olejů a parabenů. Nahrazuje syntetické přísady čistě organickými bez snížení účinnosti. Produkty značky ESSENSITY obsahují složky převážně biologicky odbouratelné. Rovněž používá suroviny z rostlinných materiálů pocházejících z obnovitelných zdrojů a vyhýbá se použití aerosolu. Veškerý obalový materiál je 100% recyklovatelný.

VLASÁRNA

Nová IGORA ROYAL ABSOLUTES

Absolutně módní.
Absolutní krytí.
Absolutně bez míchání.
S přibývajícím věkěm vlasy ztrácí vitalitu a barvu.
Co zůstává je přání být stále absolutně krásná.
To vám můžeme splnit s novou řadou barev IGORA ROYAL ABSOLUTES.

VLASÁRNA

NOVINKA BC SENSITIVE SOOTHE

Péče s citem.
V rámci intenzivní konzultace se specialisty z dermatologického institutu vyvinuly laboratoře Schwarzkopf novou převratnou recepturu, která jedinečným způsobem chápe vlasovou pokožku a reaguje způsobem respektujícím reakci kůže na podráždění. Inovativní kombinace složek vytvářejících tuto šetrnou, ale zároveň velmi efektivní pečující řadu, působí nejenom na symptomy, ale i na příčiny podráždění vlasové pokožky: Esence z Aloe – extraktovaná z rostliny Aloe Vera, která je známá svými pečujícími, zvlhčujícími a osvěžujícími účinky, zvlhčuje a zklidňuje suchou citlivou vlasovou pokožku. Sensitivin – inovativní aktivní složka, která chrání pokožku před poškozením a podrážděním. Posiluje ochrannou funkci vrchní vrstvy pokožky a vytváří ochranný štít chránící před podrážděním, čímž chrání před výskytem citlivé reakce. Jemné tensidy z cukrů – šetrně a efektivně čistí vlasy a vlasovou pokožku, zároveň redukují pravděpodobnost výskytu podráždění. Jemné složky QUATs – šetrná péče a zvláčnění vlasů díky speciální šetrné receptuře redukující podráždění vlasové pokožky. Všechny receptury jsou dermatologicky testované, neobsahují barviva a mají speciální jemnou parfemaci vhodnou pro citlivou pokožku. BC Sensitive Soothe nabízí kompletní řadu 4 zklidňujících přípravků , které vyhovují potřebám citlivých vlasů a vlasové pokožky a zanechávají je hebké, vláčně a zdravé :
Calming Liquid Shampoo – Zklidňující šampon
Calming Cream Conditioner – Zklidňující kondicionér
Calming Soothe Treatment – Zklidňující kúra
Calming Scalp Serum (leave-in) – Zklidňující serum /neoplachovací/

VLASÁRNA

NOVINKA OSiS Design Mix

Vytvořeno pro kontrasty.
Vyzdvihněte Vaše stylingová dobrodružství do vyšší úrovně !

S novým OSiS Design Mix můžete vyzkoušet šestici nových a inovativních výrobků, které vám umožní vytvářet skvělé účesy. Jednoduše si vyberte mezi výrobky a vytvořte s jejich pomocí neodolatelné styly :

GLOSS /LESK/ a MATT/MAT/
SMOOTH /UHLAZENÍ/ a ROUGH /HRUBÁ STRUKTURA/LIGHT /OBJEM/ a STRONG /SILNÁ FIXACE/

…a když vám to nebude stačit: tato šestice kontrastních výrobků byla speciálně vyvinutá a testována pro dokonalé vzájemné míchání. Takže neváhejte a staňte se pomocí OSIS Design Mix svým vlastním vlasovým designérem !